Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Obávaný postrach Krytináře a kníratá farmářka spolu nafotily lesbické akty! Prý tím chtějí pomoci týraným ženám!

Koňařka Zuzka se slavným knírem (vlevo) a bývalá kamarádka Jirky
Krytináře Olivie (vpravo) si zalesbily za týrané ženy.
Zdroj: facebook.com/ Milan Holenda Fotograf

Olivie Žižková (38), tedy pochodující noční můra svého někdejšího parťáka z velkého světa showbyznysu – Jirky Krytináře (66), má novou kámošku a manažerku v jedné osobě. Tou není nikdo jiný než kníratá farmářka Zuzana Poláková (31), která momentálně hledá v seznamovací reality show Farmář hledá ženu nějakého kolíka na svou farmu. Vhod jí však přišla právě i Olivie, se kterou se uprostřed jakési maštale svlékly donaha, spoutaly se řetězem a začaly se osahávat za práva týraných žen!

„Tato fotka vznikla v srpnu 2013 při focení série aktů,“ okomentovala Žižková hrdě svůj lesbicky laděný obrázek z maštale. „Fotografie byla směřována pro projekt týraných žen,“ dodala Krytinářova noční můra. Že by se vedle spasitele Zdeňka Macury (39) Česko dočkalo dalších dvou zachránkyň všech nebožaček, které trpí pod nadvládou svého běsy zmítaného tyrana?

Ambiciózní brunety se zřejmě spoléhaly na to, že když se nějaký mučitel na tuto fotografii podívá, zcepení tak, že už svou drahou ženušku nebude mít vůbec sílu ani vůli uhodit. A to se od Krytinářova postrachu a kníraté koňařky nanejvýše cení!

Související články

Další články