Olivie Žižková (38), tedy pochodující noční můra svého někdejšího parťáka z velkého světa showbyznysu – Jirky Krytináře (66), má novou kámošku a manažerku v jedné osobě. Tou není nikdo jiný než kníratá farmářka Zuzana Poláková (31), která momentálně hledá v seznamovací reality show Farmář hledá ženu nějakého kolíka na svou farmu. Vhod jí však přišla právě i Olivie, se kterou se uprostřed jakési maštale svlékly donaha, spoutaly se řetězem a začaly se osahávat za práva týraných žen!

„Tato fotka vznikla v srpnu 2013 při focení série aktů,“ okomentovala Žižková hrdě svůj lesbicky laděný obrázek z maštale. „Fotografie byla směřována pro projekt týraných žen,“ dodala Krytinářova noční můra. Že by se vedle spasitele Zdeňka Macury (39) Česko dočkalo dalších dvou zachránkyň všech nebožaček, které trpí pod nadvládou svého běsy zmítaného tyrana?

Ambiciózní brunety se zřejmě spoléhaly na to, že když se nějaký mučitel na tuto fotografii podívá, zcepení tak, že už svou drahou ženušku nebude mít vůbec sílu ani vůli uhodit. A to se od Krytinářova postrachu a kníraté koňařky nanejvýše cení!