Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

OBAVA Z POTRATU: Riziko, že Victoria Beckham (44) o miminko přijde, je vysoké!

Těhotenství Victorie Beckham (43) skončí neštěstím?!
+ Dalších 16 fotografií
Radostná novina o pátém těhotenství Victorie Beckham (44) o víkendu obletěla svět. Loď jménem Beckhamovi teď pluje po rozbouřených vodách a další miminko má zachránit manželství s Davidem Beckhamem (43). Věčně zamračená návrhářka za sebou údajně má už jeden potrat. A vzhledem k jejímu věku hrozí neštěstí i tentokrát.

trosek manželství Beckhamových má znovu udělat nablýskaný palác páté miminko. Victoria Beckham je podle amerických médií v jiném stavu a David Beckham jásá, že se znovu stane otcem.

Radostnou novinu přinesl magazín OK! „Victoria je na tuty v tom. Už byla dokonce na ultrazvuku,“ řekl zdroj známého časopisu.

„Teď, když čekají dalšího potomka, je to mezi nimi o poznání lepší. David je u vytržení, vzpomněl si, když čekali dítě naposledy, a neskutečně ho to naplňuje. Tohle těhotenství je doslova zachránilo. Ani Victoria nebyla dlouho šťastnější,“ dodal.

Jistota je ale luxus, na který teď mohou zapomenout. Věčně zamračená návrhářka totiž dávno oslavila čtyřicítku a její těhotenství je rizikové. „Victoria Beckham už jednou potratila. Vždycky se informace o svém těhotenství snažila držet pod pokličkou, jak dlouho to jenom šlo,“ tvrdí americký server ranker.com.

Pokud jsou radostné zvěsti o miminku pravdivé, Victoria bude muset být setsakramentsky opatrná, aby všechno dobře dopadlo.

Mohlo by vás zajímat

Další články