Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

O Vánocích se to smí říkat nahlas: 5 věcí, kvůli kterým nemá Geislerovou s Vilhelmovou nikdo rád!

Táňa a Aňa mají rády novináře jenom jednou za rok, když pořádají
svůj otravný bazar. Jinak se chovají jako superarogantní slepice.
Zdroj: www.herminapress.cz

1. Otřesné hvězdné manýry

Co se u jiných dá brát jako přijatelná nafoukanost, dotáhly k dokonalosti. Neskrývaná arogance, přehlíživost. Kastování lidí do dvou skupin, to znamená ti od filmu a zbylý póvl. Arogantnější je Geislerová, s Vilhelmovou se údajně dá někdy i normálně bavit, ale je to jen domněnka, v reálu to nikdo z nás, smrtelníků, ještě nezažil.

2. Otravují s bazarem

Novinářům prakticky nejsou k dispozici, pokud ovšem není období říjen – prosinec, kdy před nimi naopak média utíkají. Obě totiž neustále obtěžují se svým dobročinným bazarem. Informaci o této bohulibé akci dokáží infiltrovat do jakékoli odpovědi na jakoukoli otázku, moderátor Jan Kraus doteď přemýšlí, jak Aňa dokázala odpovídat „bazarovou“ odpovědí i na otázky týkající se štěpení atomu. Obě herečky mají pocit, že jejich každoroční běžná charitativní zastávka je dobročinnou akcí evropského významu, o které musí všechna média nepřetržitě informovat v hlavních zpravodajských blocích.

3. Ničí muže a kapely

V osobních životech po nich zůstává jen pachuť nenávisti. Kotek byl po románku s Táňou (jo sorry, ono se to nesmí říkat) tři roky neurotický, manžela Geislerové Janáčka po jejím supertrapném pokusu omotat si kolem prstu miliardáře Shenara vídají v okolí jeho bydliště, jak chodí se zubním kartáčkem na provázku a vykřikuje „Bože, jak jsem mohl být takový debil a proč já si raději nevzal Pištu Hufnáglovou“. Vilhelmová ale zašla mnohem dál a dokázala svým vlivem na Vojtěcha Pytlíka zcela rozložit kapelu NightWork a to samé udělá za rok s uskupením B-Side Band, jen co se ukáže, že někde jinde by Vojtíškovi dali za kšeft víc.

4. Vyprazdňují lahve

Děláte doma mejdan? Nezvěte si tyhle dvě, žádná flaška jim není cizí, vyzunknou vše, co obsahuje líh v okolí tří kilometrů. Geislerová navíc v opilosti tropí různá alotria a je agresivní, takže často ještě poblinká všechny ve své blízkosti, kteří už se za ni navíc styděli i předtím.

5. Barťák nemá vrásky stářím, ale kvůli těm dvěma

Herec Jiří Bartoška se bojí, že ho Aňa zbije, a tak se jí bojí říct, že ji i její kámošku nesnáší za to, jakým způsobem zneužívají jeho jména, především co se karlovarského filmového festivalu týče. Neexistuje mejdan, na kterém by obě dvě nevyhrožovaly ochrance, že pokud je nepustí, „zavolají Barťákovi“. Jménem známého známého se obě poletuchy domáhají i vstupů na jiné festivaly, do kulturních památek a bez jízdenky do pražské hromadné dopravy. Vilhelmová se prý dokonce domáhala role v seriálu Sanitka 2 vzhledem k tomu, že se zná s MUDr. Skalkou. Až na newyorskou galerii výtvarných umění to zatím těm dvěma všude prošlo.

Související články

Další články