Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

O penis přišel v dětství, nyní má nový a plánuje přijít o panictví

Mohammed se poprvé za svůj život konečně dočká sexu.
Zdroj: repro youtube.com
+ Další fotografie
Mohammedovi z Anglie byl amputován penis společně s varlaty v pouhých šesti letech následkem hrozivé nehody. Celý život se kvůli tomu potýkal s depresemi. Spolužáci ho šikanovali a neměl to vůbec lehké. Před pár lety mu konečně svitla naděje pro plnohodnotný sexuální život.

Dlouhých 35 let čekal na svůj první styk. Za svou anomálii se natolik styděl, že o ní řekl své ženě až o svatební noci. I když mu jeho drahá polovička slíbila, že se sexem počká, až bude moct, minulý rok ho opustila. Čekání bohužel nevydržela.

Mohammed byl z této skutečnosti na dně. Chtěl se stát milujícím manželem a především otcem.

I když to tak nevypadá, měl muž tehdy obrovské štěstí, že vůbec přežil. Po incidentu ztratil mnoho krve.

I tak byl ale naštvaný na celý svět. Nedokázal se smířit s tím, co ho potkalo O pomoc se tedy rozhodl požádat lékaře. Podstoupil neuvěřitelných 119 zákroků. Dostal umělý penis. Až za tři roky mu ale mohl být napevno připevněn k tělu. Jeho nový implantát plně nahrazuje penis až nyní.

Mohammed se v současnosti cítí skvěle. Z jeho původního penisu byla na nový použita jeho velká část A on si nový pyj nemůže vynachválit.

Krátce po poslední zdařilé operaci vtipkoval. Podle jeho slov mu nový "nástroj" stál dva týdny v kuse. To musela být fuška! Naštěstí mohl zůstat doma a erekci přečkat v klidu.

Na své pohlavní ústrojí může být náležitě pyšný! Doktoři ho nešetřili a obdarovali ho skoro 19 centimetry!

Mohammed je nyní konečně šťastný. Důvody má hned dva. Nejen že ve svých 43 letech zažije svůj první sex. Lékaři mu dokonce doporučili funkce nového bionického penisu poctivě trénovat. Navíc mu byla přidělena sexuální trenérka Charlotte Rose, a zdarma!

Po všem tom celoživotním trápení bude konečně žít plnohodnotný život.

Související články

Další články