Obrovským šokem bylo pro herečku Vandu Hybnerovou (45) zjištění, že si její manžel Saša Rašilov (42) našel po dvaceti letech manželství milenku a odchází od rodiny.

Na pohled jedno z nejstabilnějších manželství českého šoubyznysu dostalo trhlinu, která už nešla vzít zpátky, a zatímco Hybnerová si léčí duši v domě na Vysočině, Rašilov si užívá s milenkou v Praze. Teď navíc deník Aha! přišel s tvrzením, že je Rašilov, pardon, jeho milenka Věra Miťková údajně těhotná. Na tom by nebylo nic divného, Miťková je finančně zajištěná a na dítě má nejvyšší čas. Záletník Rašilov by se tak mohl dočkat syna, s Vandou má dcery Antonii a Josefínu.

Zatímco Vendula Svobodová (41) si užívá zaslouženého klidu po boku mladého přítele Josefa Pizingera (26), z jejího okolí začínají prosakovat zprávy o možné svatbě. Podle Aha! se Pizinger prý nedávno nechal slyšet, že by rád potomka, čemuž by měla předcházet svatba. Svobodová sice nic takového nepotvrdila, ale i v jejím věku na dítě není pozdě. Taková Bára Basiková porodila zdravého syna v šestačtyřiceti.