Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Nymfomanka spala už se stovkami mužů a žen! Uhodnete, kolik požaduje denně orgasmů, aby nebyla nevrlá?

Nymfomanka spala už se stovkami mužů a žen! Uhodnete, kolik požaduje denně orgasmů, aby nebyla nevrlá?
Zdroj: profimedia.cz

Nymfomanka Nessa Jay (24) má na svém účtu dost vysoké skóre sexuálních zářezů. Tvrdí, že od té doby, co přišla o panenství v 16 letech, spala celkem se 300 lidmi, včetně žen. Její sexuální apetit je tak obrovský, že za den musí mít alespoň pět orgasmů, jinak je nervózní, potí se jí ruce a nemůže normálně fungovat. Svému uspokojení dokáže obětovat až pět hodin denně, které vyplní buď sexem, nebo masturbací.

Když měla Nessa 19 let, byla "na vrcholu" svých sexuálních chutí: "Dělala jsem to s kýmkoliv, s kým jsem jen mohla," přiznala. A nevyhýbala se ani sexu se ženami. Se svými milenci a milenkami se seznamovala třeba v supermarketu, pak si s nimi chatovala, a když zjistila, že jsou v pořádku, dovedla si je k sobě domů. "Minulý měsíc jsem například spala se třiceti lidmi," pochlubila se.

V současné době zkouší a dělá recenze na erotické pomůcky ve snaze uspokojit své chutě a tvrdí, že má jednoho partnera.

Nicméně Nessa svoji "hypersexualitu", jak to ona sama nazývá, považuje za úplně normální a zdravou. "Nemyslím si, že bych byla závislá na sexu nebo trpěla nymfomanií. Můj apetit je možná trošku vyšší než u ostatních, ale vždycky vím, co dělám, mám bezpečný sex a nechávám se pravidelně testovat. Chci, aby mě lidé brali jako normální, ne jako nymfomanku," řekla.

Dominika Mesarošová promluvila o rozšíření rodiny: S partnerem nemají společný pohled na budoucnost

Související články

Další články

Nejnovější kauzy