Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Numerologie podle ročního čísla: Zjistěte, v jakém osobním roce se nacházíte a na co se v životě zaměřit!

Osobní roční vibrace začíná narozeninami.

Prozradili jsme vám, co v numerologii značí osudové číslo, víte také, jaké jsou vaše přednosti, ale i slabiny podle dne narození v měsíci.

Osobní rok neboli osobní roční vibrace je období, které prožíváme od jedněch narozenin do dalších. Tyto vibrace probíhají v devítiletých cyklech, kdy každý rok je potom vhodný pro jiné záležitosti.

Pro výpočet aktuálního ročního čísla sečtěte čísla dne narození, měsíce narození a rok posledních narozenin. Čísla sčítejte tak dlouho, dokud vám nezůstane jednociferné číslo 1 až 9.

Příklad: den narození 26. 8. (rok narození nepotřebujeme)

Do narozenin: (tj. do 26. 8. 2014)

2 + 6 + 8 + 2 + 0 + 1 + 3 = 22 = 2 + 2 = 4

Tohoto člověka nyní ovlivňuje vibrace čtyřky, jakmile letos 26. srpna oslaví narozeniny, vstoupí do osobního roku číslo pět.

Od narozenin: (tj. od 26. 8. 2014 do 26. 8. 2015)

2 + 6 + 8 + 2 + 0 + 1 + 4 = 23 = 2 + 3 = 5

Osobní rok číslo 1

Číslo jedna symbolizuje nezávislost, nové počátky a příležitosti. V tomto roce se vyplatí spoléhat na sebe, často si můžeme připadat osamělí. Je výhodné uzavírat dlouhodobé smlouvy, měnit práci, začít podnikat, stěhovat se. Lidé se mohou ocitat v situacích, jejichž řešení si žádá větší razanci, jinak by ztratili něco, na čem jim záleží.

Osobní rok číslo 2

Rok s osobní vibrací dvojky se výtečně hodí k navazování vztahů. Snáze se přátelíme a s ostatními lépe vycházíme. Máme potřebu dělit se o své pocity a zážitky, dělá nám dobře, když nám druzí lidé ochotně pomáhají, i my jsme rádi nápomocní. Zato podstatně hůře snášíme stres, proto je důležité žít v klidu, abychom neonemocněli.

Osobní rok číslo 3

Trojka nám přináší myšlenkovou činorodost, na významu nabývá především komunikace. Máme větší touhu cestovat, rozvíjet koníčky, studovat. Tento rok jsme nuceni vyrovnat se s minulostí, s různými dosud nedořešenými vztahy a situacemi. Potkáváme své příbuzné nebo bývalé přátele, jež jsme dlouhou dobu neviděli.

Osobní rok číslo 4

Roční číslo čtyři znamená období fyzicky značně aktivní, přichází čas tvrdé práce, disciplíny, ale i odříkání. Nutí nás učit se dodržovat určitý rytmus a zorganizovat si svůj život. Velkou důležitost přikládáme materiálnímu zajištění. Míváme tendenci utápět se v práci a nevěnovat pozornost varovným známkám přepracování.

Osobní rok číslo 5

Pětka prezentuje obrat a osvobození ode všech omezení, jimž člověk podléhal v průběhu předchozích čtyř vibrací. Je třeba, abychom se nebáli změn, neboť ty představují příležitost posunout se dál. Přistupovat bychom k nim měli zodpovědně a s ohledem na potřeby ostatních. Buďte dostatečně trpěliví a nechtějte všechno hned.

Osobní rok číslo 6

Osobní roční vibrace čísla šest je ideální k seznamování, vytváření trvalých vztahů a upevňování vztahů už existujících. V tomto roce se lidé zamilovávají, vdávají a žení, mají potomky. Šestka je bezesporu číslo nejvíce orientované na rodinu, a dokonce i tam, kde mezi jejími členy panovaly konflikty, dochází mnohdy ke smíření.

Osobní rok číslo 7

Sedmička, číslo duchovna, nám uštědří nejrůznější lekce. Připravit bychom se měli na změny, a to v přátelských i milostných vztazích, doma i v práci, které by se mohly bolestivě dotknout citů. Postihnout nás může nemoc či ztráta někoho z rodiny, případně přátel. Nezbytné je, abychom si uvědomili, v čem spočívá naše síla.

Osobní rok číslo 8

Rok s osobní vibrací osmičky, což je číslo karmické, přináší čas, v němž lze znovu získat rovnováhu a klid a vytěžit z předchozích zkušeností pochopení a sílu. Úspěch tohoto období závisí na tom, jak jsme si vedli v celém dosavadním životě. Záleží tedy pouze na nás, jestli přijde zasloužená odměna, anebo spravedlivá odplata.

Osobní rok číslo 9

Devítka představuje naplnění a zakončení cyklů a možnost postoupit na vyšší duchovní úroveň. Tento rok patří k těm nejnáročnějším, býváme nuceni uspořádat si znovu žebříček hodnot. Zanikat mohou přátelské a milostné vztahy. Lidé se stěhují, mění zaměstnání, cestují, nejednou ztrácí něco, co pro ně má velikou cenu.

Pokud chcete znát předpověď pro dnešní den, přečtěte si svůj osobní a erotický horoskop, najdete ho zde.

Související články

Další články