Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Nudný podzim je tu! Těchto 5 věcí vám zajistí zábavu!

Víte, jak se na podzim zabavit?
A je to tu zase. Po roce máme opět za okny sychravo, šero a hlavně naprosto chladno. Bohužel, babí léto je za námi, a tak se s tou zimou jednoduše musíme vypořádat. Máme pro vás pár tipů, které by vám tyto pochmurné dny mohly zpříjemnit.

Jaro i léto už máme za sebou, a tak se musíme připravit na ty méně teplé a veselé dny. Nenechte ovšem depresi, aby vás ovládla, a i tyhle chladné dny si užijte. Nevíte jak? Máme pro vás 5 účinných tipů, tedy činností, které vás z nudy určitě dostanou.

1. SEX

Konečně už není to vedro, kdy se potíte a neustále se cítíte smradlaví. Hned po příchodu z práce tedy skočte pod peřinu a užijte si se svým partnerem chvíle, které jsou jen a jen vaše. Sex není snad nikdy lepší než právě na podzim. Navíc pak můžete zůstat v posteli a objednat si skvělou pizzu k filmu. To zní jako plán, nemyslíte?

2. KINO

Dny, kdy vám bylo líto zavřít se do kina, jsou pryč a filmové premiéry se na nás valí ze všech stran. Vyrazte tedy se svou drahou polovičkou nebo třeba s přáteli na nějaký vyladěný film. S popcornem a colou v ruce na zimu zapomenete.

3. SAUNA

A je to tu, sauny vás opět přivítají. Jak líp prohřát tělo než právě v sauně? Pokud dáváte přednost privátní, nezapomeňte včas zarezervovat termín. Úžasným zážitkem jsou také saunové rituály, které vám pomůžou zaručeně z každé deprese.

4. VAŘENÍ

Může se jednat o kurz, kdy se naučíte recepty z jiné kuchyně, nebo se prostě zavřete do té vlastní kuchyně a provoňte si byteček. Vyzkoušejte si různé koláče, omáčky, masa apod. Váš partner vás bude milovat.

5. ÚKLID

Pokud už opravdu nevíte, co s časem, co takhle vrhnout se do pořádného úklidu? Může jít o úklid skříně nebo celé domácnosti. Uvidíte, že po skončení zažijete pocit k nezaplacení. Můžete si k tomu pustit nějaký oblíbený film nebo CD, ať vám jde práce pěkně od ruky.

Mohlo by vás zajímat

Další články