Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Nudná nebo šmrncovní? Jak to má prezidentka Zuzana Čaputová s módou: FOTKY

Slovenská prezidentka ví, co jí sluší.
Zdroj: facebook
+ Dalších 11 fotografií
galerie
Slovenskem v posledních dnech otřásá politická scéna. Tamní občané si zvolili půvabnou prezidentku Zuzanu Čaputovou (45). Jedná se o historický moment, jelikož se Čaputová přidala k hrstce žen, které se postavily do čela evropského státu. Slovenská prezidentka je nejen úspěšná, ale také krásná a charismatická žena, která má vkus.

Zuzanu Čaputovou nyní opěvují média napříč zeměmi a Slovensko se právem pyšní jednou z nejhezčích prezidentek. Čaputová, přesto, že se dostala do vrcholné politiky Slovenska, nepřestává být matkou svých dvou dcer a ženou, ke které neodmyslitelně patří vkusná a reprezentativní móda. Podívali jsme se proto, jak je na tom slovenská prezidentka s oblékáním.

Čaputová si je vědoma své ženskosti a nebojí se ji ukazovat. Sází na eleganci, která jí sluší nejvíce. Většinou volí šaty nebo sukně a nebojí se vyšších podpatků. Nevylučujeme, že vypadá krásně i ve sportovním oblečení, ale byznys kostýmky jí padnou jako ulité. Po shlédnutí fotografiích z různých eventů se neubráníme dojmu, že její styl je podobný stylu vévodkyně z Cambridge Kate Middleton.

Občanská aktivistka Čaputová se vyžívá v kvalitních materiálech a střizích, které obepínají její ženské křivky. I když v módě příliš nevybočuje a drží se osvědčených stylů, outfity novopečené prezidentky nepostrádají šmrnc. Nebojí se ani barev. Sympatické blondýnce sluší snad všechny, ve kterých se kdy objevila. Vypadá krásně v pastelové modré, nesmrtelné černé i v nadčasové bordó.

Čaputová by také z fleku mohla dělat reklamu na vlasové tužidlo nebo šampon. Její blond melírek, dokonalý střih a objem jenom podtrhují ženskost, která z historicky první slovenské prezidentky sálá na sto honů!

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy