1. Sprcha

Jasně, proč si nezpříjemnit svou ranní sprchu? Muži to dělají v jednom kuse a navíc budete skvěle naladěni do nového dne. Pokud máte masážní hlavici nebo voděodolný vibrátor, ranní sprška se může trochu protáhnout. Takže kdo si zítra ráno přivstane?

2. Letadlo

Masturbovat v letadle je o něco jednodušší než v něm mít sex a rozhodně vás za to nikdo nebude kárat, protože na to nikdo nepřijde. A alespoň si zkrátíte čas při třináctihodinovém letu. Kdo to taky má vydržet, že?

3. Venku

Očividně ne uprostřed Václaváku, ale na nějakém klidném odlehlém místě si můžete skutečně přijít na své. Lehký adrenalin vašemu vzrušení bude hrát do karet. Pokud ovšem nemrzne a nejste na túře v horách, mohl by vám totiž trochu namrznout klitoris.

4. Hotel

V hotelu je vždycky všechno lepší, měkčí polštáře, teplejší peřina, výkonnější sprcha, zábavnější masturbace. Obzvlášť pokud jste sólo na služební cestě a v luxusním hotelu. To se hned kliká na myšku jedna báseň.

5. Vířivka

Je namístě podotknout, že si musíte rozmyslet, jestli u toho chcete být sami, nebo ne. Pokud ano, směle do toho a užijte si to, není nic lepšího než takové dokonalé uvolnění po náročném dni. A pokud se k vám někdo přidá, může to rozvířit další level zábavy.

6. Knihovna

Takže upřímně, kdo ještě neměl sex ve školní knihovně? A kdo o tom nikdy nesnil? Pokud váš partner ovšem není nablízku, není nic jednoduššího než si najít tichý koutek někde za regálem starých hebrejských spisů, na které se jenom práší, a nechat se trochu unést. Ale hlavně pšššt!