Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Nudíte se? Těchto 6 tipů, kde masturbovat, vás navede, kudy z nudy!

Zdroj: Profimedia.cz
Už vás nebaví masturbovat v posteli nebo na pohovce u porna? Rádi byste si svou chvilku pro sebe trochu ozvláštnili, ale nevíte jak nebo se stydíte? Nemáte ale vůbec za co! Každý si zaslouží to nejlepší a trocha vzpruhy ještě nikoho nezabila. Vezměte osud do svých rukou a s čistým svědomím se uspokojte, kde je vám libo.

1. Sprcha

Jasně, proč si nezpříjemnit svou ranní sprchu? Muži to dělají v jednom kuse a navíc budete skvěle naladěni do nového dne. Pokud máte masážní hlavici nebo voděodolný vibrátor, ranní sprška se může trochu protáhnout. Takže kdo si zítra ráno přivstane?

2. Letadlo

Masturbovat v letadle je o něco jednodušší než v něm mít sex a rozhodně vás za to nikdo nebude kárat, protože na to nikdo nepřijde. A alespoň si zkrátíte čas při třináctihodinovém letu Kdo to taky má vydržet, že?

3. Venku

Očividně ne uprostřed Václaváku, ale na nějakém klidném odlehlém místě si můžete skutečně přijít na své. Lehký adrenalin vašemu vzrušení bude hrát do karet. Pokud ovšem nemrzne a nejste na túře v horách, mohl by vám totiž trochu namrznout klitoris

4. Hotel

V hotelu je vždycky všechno lepší, měkčí polštáře, teplejší peřina, výkonnější sprcha, zábavnější masturbace. Obzvlášť pokud jste sólo na služební cestě a v luxusním hotelu. To se hned kliká na myšku jedna báseň.

5. Vířivka

Je namístě podotknout, že si musíte rozmyslet, jestli u toho chcete být sami, nebo ne Pokud ano, směle do toho a užijte si to, není nic lepšího než takové dokonalé uvolnění po náročném dni. A pokud se k vám někdo přidá, může to rozvířit další level zábavy.

6. Knihovna

Takže upřímně, kdo ještě neměl sex ve školní knihovně A kdo o tom nikdy nesnil? Pokud váš partner ovšem není nablízku, není nic jednoduššího než si najít tichý koutek někde za regálem starých hebrejských spisů, na které se jenom práší, a nechat se trochu unést. Ale hlavně pšššt!

Související články

Další články