Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Nuda v posteli? Najezte se. Tahle jídla vás vzruší

Nuda v posteli

Pokud jste s partnerem už delší dobu a sexuální jiskření už není tak silné jako dřív, není vůbec žádnou ostudou sáhnout po pomocnících. Viagru ještě nechte v šuplíku, raději začněte večeřet potraviny s afrodiziakálními účinky. Tedy papání, které zvýší váš sexuální apetit.

Chřest

Už po staletí v ženách i mužích vzbuzuje žádostivost. Povařte ho jen lehce, ať neztratí vitamíny, a tím pádem i afrodiziakální účinky.

Čokoláda

Zvyšuje v těle hladinu endorfinů díky obsahu fenylalaninu. Působí antidepresivně a před žhavou nocí vás dokonale uvolní. Polévání těla partnera rozehřátou čokoládou je klasika, která nezklame. Snad váš protějšek není pintlich na čistotu, kdyžtak si pod sebe dejte igelit. Hihi.

Ústřice

Chutnají jen opravdovým fajnšmekrům. Pokud je snesete, tak výborně, jsou totiž bohaté na zinek, který zejména muži potřebují, aby jim pořádně… mmm… stál. Casanova ústřic každé ráno spořádal až padesát, aby všechny svoje roštěnky zvládl obšťastnit.

Kaviár

Jeseteří vajíčka prý také působí na naše libido. Nasypte trochu téhle ruské specialitky do pupíku vašeho partnera. Dobrou chuť…

Mrkev

Málo se ví, že syrovou mrkev jedli staří Řekové, když potřebovali být v sexu aktivnější. Jak dlouho jste si k večeři nestrouhali mrkvičku?

Med

Jedno z nejstarších afrodiziak. Obsahuje pyl, který má vliv na sexuální chtíč. Ve staré Indii si muži medem potírali svá přirození, protože věřili, že jim po medu vyroste. Potírejte i vy, sice asi nevyroste, orální sex ale hodíte o level výš.

Související články

Další články