Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Nuda v Brně? Rozhodně ne! Party roku! Nepochopíte, co se dělo na mejdanu patnáctileté holky

Sestry měly mejdan doma bez matčina svolení. A dopadlo to katastrofálně.
Zdroj: profimedia.cz
Tak tohle se opravdu nepovedlo. Dvě sestry z Brna (15 a 19 let) si udělaly v domě svojí matky velkou party, aniž by o tom věděla. Pozvaly si svoje známé a kamarády, jenže večírek se tak trochu zvrhl. A to je noční můrou snad každého rodiče.

Sestry si řekly, že si musí večer pořádně užít, když jejich maminka není doma, tak se rozhodly uspořádat velkou party. Pozvaly si kamarády a známé a alkohol tekl proudem. Jenže večírek se tak trochu zvrhl a účastníci začali demolovat byt.

Když potom matka přijela domů, byla v naprostém šoku. Takovou spoušť nečekala a svým dcerám zrovna dvakrát nepoděkovala. „Ženino zděšení ještě narůstalo, když při postupné kontrole poškozeného vybavení zjistila, že jí zmizely i šperky za třicet tisíc korun a pětadvacetitisícová hotovost,“ řekl mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem.

Na místo přijeli strážníci, kteří chtěli ženě přivolat lékaře, protože byla zděšená a rozrušená. Ona to ale opakovaně odmítla. „Na místo se dostavili také státní policisté, kterým strážníci případ předali pro důvodné podezření ze spáchání trestného činu,“ dodal Ghanem. Sestry teď budou mít nejspíš co vysvětlovat a jejich matka je doma samotné asi už jen tak nenechá.

Související články

Další články