Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Novým MasterChefem je určitě Roman! Tajemství bylo prozrazeno ještě před velkým finále, tvrdí diváci TV Nova

Novým MasterChefem Česka je Roman! Gratulujeme!
Zdroj: TV NOVA
+ Další 3 fotografie
Dnes se konečně všechno dozvíme. I když už je vlastně skoro tutovka, kdo převezme pohár nového MasterChefa, stále se mezi diváky této kulinářské show najdou takoví, kteří mají opačný názor. Pojďme se společně podívat na komentáře fanoušků.

Po nekonečném dohadování, kdo zvítězí a převezme ocenění český MasterChef, je prý jasno. Všechno prozradil vteřinový záběr v upoutávce, kde vítěz drží pohár. Ruce prý určitě patří Romanovi. Stačilo ještě pár komentářů od lidí, kteří znají Romanovy přátele, a není co řešit.

Přesto všechno se mezi fanoušky najde pár jedinců, kteří toto tvrzení vyvrací a vítězství přejí Jirkovi.

Pod článkem, který jsme o pořadu vydali včera, se rozjela bouřlivá debata. Někteří si myslí, že vítěz nemůže být Roman, protože nosí trička s krátkým rukávem. Určitě jde tedy o Jirku.

Jenže…

Při velkolepém finále budou oba amatérští kuchaři vařit v bílém rondonu s dlouhými rukávy, a tak to těžko poznáme. Samozřejmě, že se objevují také spekulace, že pohár drží schválně jeden z porotců. Přece by televize Nova neprozradila vítěze ještě před samotnou premiérou velkolepého finále.

Jedna slečna z diskuze se přiklání k tomu, že ruce patří porotci Fichtnerovi. I toto tvrzení však musíme vyvrátit. Porotci budou mít totiž během dnešního přenosu na sobě zase černý rondon se svým jménem a logem MasterChefa.

A pozor! Je zde ještě jeden důkaz o tom, že MasterChefem Česka je Roman. Informace se k nám dostala z řad lidí, kteří komentovali náš předchozí článek.

Fanoušek Martin píše: „Jirka to nevyhrál určitě. Produkce se asi snažila do středy soutěžícím zakázat Facebooky, ale na Instagram zapomněla. A co jsem koukal, Jirka dál jezdí jako hudebník.“

Slečna Lenka se k Martinovi přidává: „Ten pořad už dávno skončil a vyhrál Roman. Už od začátku se to ví, když to všichni jeho kamarádi přes zákaz vykecali dalším atd.“

Divačka Petra je pro vítězství Jiřího: „Já taky myslím, že Jiří. Navíc tam je náznak rukávu od košile, tu nosí pořád Jirka. Ale i tak bych to přála spíš Romanovi.“

Podle všech diskuzí je zřejmé, že se vítězem stal Roman. Mnozí mu to přejí víc než Jiřímu. My jsme ještě zjistili, že podle jednoho fanouška není Roman až tak nevinný a čistý jako lilie.

Pepa okomentoval Romanovu osobnost dost zostra: „Zdání klame. Romana znám velmi dobře. Není skromný a pokorný už vůbec ne. Sebestředný sobec – kamarádi nikde žádní. V hlavě to nemá srovnané ani náhodou. Nejdřív chvíli vysoká, chvíli pak laškoval s kadeřnictvím. Teď sice učí, ale rozhodně není učitel. Působí na škole, kde jeho otec dělá ředitele, takže pod jeho křídly v klidu studuje a studuje a studuje. Na jiné škole by už nebyl. Třeba z něj bude aspoň dobrý kuchař.“

Nezapomeňte sledovat dnešní velkolepé finále MasterChef Česko.

Související články

Další články