Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Nový trend v plastické chirurgii! Tipnete si, co na sobě ženy chtějí měnit nejvíce?

Co je novým trendem?
Dokonce i plastická chirurgie jde s dobou. Změnit na svém těle dnes můžete v podstatě cokoliv. Nikoho už tím nešokujete a ani se tím nebudete muset tajit. Každý rok je ovšem v módě něco nového, jednou jsou to prsa, potom rty nebo zadečky. S čím ale mají plastičtí chirurgové plné ruce práce v poslední době?

V době, kdy je v módě si nechávat vše zvětšovat často až do enormních tvarů a velikostí, byste asi nečekali, že si dámy budou chtít něco zmenšovat. A sice své malé kámošky bradavky. Ano, prsa velká, bradavky nikoliv! To je očividně nejnovější módní výkřik podle předních amerických plastických chirurgů.

Pokud máte větší bradavky, jste tedy poněkud out, teď totiž frčí úplně malé knoflíčky. Poptávka v minulém roce stoupla až o 30 %! Aha, no dobře, že to víme! Nicméně investovat do tohoto trendu moc nedoporučujeme vzhledem k faktu, že se pravděpodobně za nějaký čas opět změní a vy si budete muset své knoflíčky nechat zase zvětšovat!

Navíc pánům je poměrně jedno, jestli máte bradavky malé nebo velké, hlavní je, že jsou vidět. Muži milují, když vám v topu prosvítají bradavky, takže místo dumání o jejich správné velikosti račte si, milé dámy, raději odložit podprsenky!

Související články

Další články