Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Nový model iPhone vás pozná podle obličeje, víme, jakou to bude mít slabinu

Apple vás pozná podle obličeje.

Technologie jdou dopředu vesmírným krokem, ale není to občas trochu na obtíž? Všechny ty věci, které ovládáte mluvením, vás stejně neposlouchají, když se něco pokazí, nefunguje zbytek a oprava vás stojí víc než pořízení nového přístroje.

Společnost Apple chystá pro svou novinku iPhone 6 odemykání telefonu podle poznávání obličeje, ale zatím je vše v podstatě jen nápad na papíře. Nepochybujeme o tom, že to tak jednou bude, otázkou je, zda už opravdu u nové řady.

Váš telefon bude moci odemknout nebo přijmout hovor pouze ta osoba, která bude mít naskenovány typické rysy vašeho obličeje, což nutně přináší otázku, co se stane, podstoupíte-li operaci obličeje, plastickou operaci, zdravotní úpravu nosu nebo například budete muset mít ovázaný obličej.

Na to ještě odpovědi nejsou, respektive se na ně nikdo neptal, ale věříme, že stejně to bude mnoha lidem jedno a zase budou jako vždy stanovat před prodejnami, aby měli nový iPhone jako první.

Mohlo by vás zajímat

Další články