Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nový hit internetu: Svůdná youtuberka bojuje za práva žen. Poslechněte si ji!

+ Další fotografie
Johanku Čunkovou znáte coby známou českou youtuberku. Ať už z jejího vlastního kanálu nebo se často objevovala po boku youtubera Aika na jejich společném kanále, jelikož s ním chodila. Johanka je známá tím, že ráda provokuje a rozhodně si žádný názor nenechá pro sebe. I to nám ukázala na svém prvním songu, který aspiruje na hit internetu. Jmenuje se Dělám si to sama a má podtitul Feministický song.

Česká youtuberka Johanka Čunková světu představila pořádnou pecku. Není divu, že se písnička stala z fleku hitem internetu. Sama přiznává, že se jedná o její první song, který s pokorou vysílá do světa.

Nikterak nezakrývá, že je dost feministicky laděný. Sexuální podtext v něm ale slyšíme také. Refrén „Udělám si to sama“ hovoří za vše. V písničce pak servíruje své názory jako na běžícím páse. Nechce za sebe nechat muže platit, chce si sama naštípat dříví a sama se ubránit protivníkům. Prostě to není žádná trasořitka. Johanka zkrátka ví, jak zaujmout.

Související články

Další články