Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Nový hit internetu se jmenuje McDiving. Dorazí tato idiotská zábava i k nám?

Teenageři ve Velké Británii si našli novou zábavu – přeskakují pulty v McDonaldech a natáčí to na mobilní telefony. Videa dokumentující jejich akce (končící obvykle záběry na rozčilené zaměstnance, kteří praktikanty takzvaného McDivingu vyhazují z kuchyně) dostávají na serveru YouTube tisíce „palců nahoru“.

V jednom z klipů můžete vidět mladíka, který předvádí McDiving v převlečení za obří banán. Jiní se přes pulty vrhají v civilním oblečení, přičemž k jejich překonání používají různé techniky skoku. Někdy se ale ochrance podaří zasáhnout včas a opilé teenagery zpacifikovat ještě předtím, než se dostanou na druhou stranu.

„McDiving je nový adrenalinový sport. Je to velmi jednoduché: Navštívíte nejbližší McDonald a prostě skočíte přes pult. Ale dávejte si pozor – možná budete muset čelit hněvu rozzuřených vyhazovačů,“ píše se na facebookové stránce McDivingu.

Provozovatel restaurací McDonald's z toho ovšem nijak nadšený není. „McDiving nehodláme tolerovat, protože představuje vážné zdravotní a bezpečnostní riziko jak pro jeho účastníky, tak pro naše zaměstnance,“ uvedla společnost ve svém prohlášení.

Mohlo by vás zajímat

Další články