Jak tento zkrášlovací proces probíhá? Tatér vstřikuje barvivo do oční bulvy, pod horní vrstvu oka, tedy tam, kde jsou spojivky. Jedna injekce pokrývá asi čtvrtinu oka, takže píchnutí do oka musíte vydržet několikrát, než se zcela pokryje bělmo vašich očí.

A jak moc to bolí? Ti, co mají bělmo tetované, popisují bolest, jako když se omylem dloubnete do oka, pak cítíte trochu tlak a máte pocit, jako byste v něm měli písek. Prý to není moc příjemné, ale dá se to zvládnout. Přece jenom všichni známe heslo „parádo, trp“!

Potetované bělmo už mají stovky lidí po celém světě. Jak je vidět, tato novinka je velmi populární. A barvu si můžete vybrat, jakou chcete. Třeba růžovou nebo červenou. Vybírejte ale pečlivě, barva vám zůstane až do konce života. Jenže pozor! Oko tímto zákrokem trpí. Fatálním následkem je oslepnutí. A jestli budete mít ,,štěstí“ a dostanete do oka alergickou reakci, čeká vás každodenní bolest. Ano, bude přetrvávat už navždy, protože je jen těžko léčitelná.

Je zvláštní, že ani toto varování lékařů neodradilo nikoho a všichni do toho šli. Nejspíš si řekli, že risk je zisk. Z tohoto rozhodnutí není cesty zpět, proto to dobře zvažte!

Je to hezké, nebo šílené? Následujících fotek se možná někteří leknete.