Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Novinářská událost dekády: Kontroverzní sexice Nela Slováková posiluje redakční tým eXtra.cz coby brněnská zpravodajka!

Nela Slováková
Zdroj: herminapress.cz

Vítězka reality show Hotel Paradise Nela Slováková (23) posiluje redakční tým našeho webu coby přispěvatelka z Brna - města sexu. Kontroverzní postava českého šoubyznysu, která musí tvrdě bojovat o své místo na mole a s předsudky vůči své inteligenci a nespornému multitalentu, se onehdá pěkně rozčilovala, když eXtra.cz zveřejnilo její skandální pornofotky, teď se pro změnu budou zlobit zástupy slavných silikonových krasavic, které nám tu každý den stojí frontu a žebrají o flek.

"Těším se na spolupráci a bude fajn vám tam vnést trochu víc moravského temperamentu," vzkazuje Nela, kterou prý ani nepřekvapilo, jak obrovská masa čtenářů přichází denně na náš web právě z jejího regionu.

Hříšná Nela ale váhala do poslední chvíle, protože na stole byla údajně ještě nabídka z týdeníku Respekt, zpravodajství ČT1 a britské BBC, ale nakonec si prý uvědomila, že na seriózní žurnalistiku má u nás patent jedině eXtra.cz a ostatní jen příštipkaří a dělají si poznámky.

Redakční průměr IQ byl před podpisem kontraktu se Slovákovou 79,9. Jejím příchodem stoupl na 84, takže zejména intelektuálně založení čtenáři našeho webu (a těch je většina) se mají na co těšit.

Vítej, Nelo, tys nám tu ještě chyběla!

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy