Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Nové ŠOKUJÍCÍ informace: Malou Maddie nikdo neunesl! Odešla z hotelu sama, když hledala rodiče!

Zdroj: The Sun
Už to bude téměř 10 let, co se beze stopy ztratila malá Madeleine McCann. Nyní přišel novinář a bývalý policista Mark Williams-Thomas s naprosto šokující teorií. Veřejně v televizi prohlásil, že malou dívku z pokoje nikdo neunesl, jak tvrdí rodiče, nýbrž odešla úplně sama, a to proto, že chtěla najít své rodiče.

Píše se 3. květen 2007 a rodiče ukládají ke spánku v hotelovém komplexu Praia da Luz tehdy tříletou Maddie a její dva sourozence. Poté se oba rodiče odebrali do nedaleké restaurace na večeři se svými přáteli.

Když se však vrátili zpět na pokoj, čekal je pěkný šok. Svoji dceru v postýlce již nenašli. Dodnes jsou rodiče přesvědčeni o tom, že jejich malou holčičku musel někdo unést z hotelového pokoje. Nyní se však vyrojily nové informace, které dokazují opak.

Novinář a bývalý policista Mark Williams-Thomas vystoupil v pořadu This Morning na britské televizní stanici ITV a veřejně prohlásil, že Maddie nikdo neunesl, ale z hotelového pokoje odešla sama, protože chtěla najít své rodiče.

Mark není jen tak nějaký nadšenec do hledání zmizelých dětí. Několik dní po zmizení dívky navštívil hotelový komplex a celým případem se zabývá již od počátku. Tento muž je toho názoru, že se Maddie pozdě v noci vzbudila, nenašla své rodiče v pokoji, a tak se je rozhodla jít hledat. Dveře pokoje nebyly zamčené, tudíž si je snadno mohla otevřít.

Aby se však dostala ke svým rodičům, musela by přejít cestu. Podle jeho slov je tedy velmi pravděpodobné, že holčičku mohl klidně někdo unést tam. Rodiče jsou z celé teorie velmi pobouřeni.

Související články

Další články