Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

NOVÉ FOTKY! Nudným brigádám odzvonilo! Češky jezdí dělat eskort do Alp a vydělávají si pořádné prachy!

České holky ví, jak si vydělat!
Zdroj: ski-bunnies.com
+ Další fotografie
Nemáte o zimních prázdninách do čeho píchnout? Jeďte si zalyžovat do Alp. Tam vám k lyžím, pokud na to budete mít, přibalí i nějakou slečnu. Na portálu ski-bunnies si můžete vybrat, která se vám nejvíc líbí. Děvčata slibují, že si s nimi užijete legrace a bude to větší legrace, než je doma. Většina dívek jsou totiž prý Češky.

Holky z Česka prostě vědí, jak vydělat balík. Pokud máte pár desítek tisíc navíc, neváhejte si na internetu rezervovat jednoho z rozverných zajíčků. Za 30 000 korun plus výdaje na ubytování a zábavu může být vaše kterákoliv dívka. No, to je tedy pěkná brigáda na sezonu.

Tyto veselé a hravé dívky svým zákazníkům údajně splní všechny sny. Ještě aby ne, za takový balík peněz. Na webu si můžete prohlédnout jejich polonahé a nahé fotografie, které vás patřičně namotivují. S vaší vyvolenou pak můžete strávit téměř idylickou dovolenou, pěkně si zalyžovat, nebo třeba hrát monopoly.

Zdá se, že brigádám jako je hosteskování odzvonilo. Teď mají Češky v merku lepší joby. Takže pánové naleštěte lyže a vzhůru za zábavou do Alp. Jen si dejte pozor, aby vás po vaší dovolené něco nebolelo. Třeba vaše peněženka.

Související články

Další články