Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nová skutečnost v případu ubité Violy (†34): Pár dní před smrtí měla konflikt s důležitou osobou

Zdroj: archiv
+ Dalších 11 fotografií
odhalení
V případu umučené učitelky v jazykové škole Violy se objevily nové skutečnosti. I když slovenská policie po útočníkovi zřejmě stále pátrá, ani měsíc po její smrti veřejnost neví, kam stopy policie vedou. Slovenská média nyní zveřejnila informaci, že někdo z Violiných známých ví o tom, že měla Viola krátce před svou smrtí konflikt s jedním z členů křesťanské církve, odkud se prý snažila nějakou dobu odejít.

Příležitostná modelka a učitelka angličtiny Viola Macáková byla nalezena mrtvá v bratislavském přístavu v zuboženém stavu. Její záhadná smrt otřásla celým Slovenskem i Českem a zdá se, že policie po pachateli stále pátrá. O případu se příliš nevyjadřuje. Zato slovenská média, kterým není tajemná smrt mladé ženy lhostejná, pátrají, kde se dá. Deník pluska.sk zjistil, že měla Viola pár dní před smrtí konflikt s jedním z členů Apoštolské církve, kam Viola několik let také patřila.

Podle nejnovějších informací chtěla Viola psát knihu, což se některým lidem nezamlouvalo. Měly totiž v ní být informace, které nevrhaly na křesťanský spolek příliš dobré světlo. A to byl údajně svár, kvůli kterému se Viola dala s nejmenovaným člověkem do křížku. „Bylo to kvůli její knize, kterou psala,“ prozradil deníku zdroj, který si přál zůstat v anonymitě.

„Měli mezi sebou spor. Byl to jeden z hlavních představitelů společenstva. Církev byla vystrašená z toho, co do té knihy napsala,“ prozradil dále zdroj. Konflikt měla mít Viola s jedním z hlavních představitelů církve ve čtvrtek, což bylo jen 4 dny před její smrtí.

Jak už jsme vás dříve informovali, Viola se měla několik dnů před smrtí snažit spojit s několika svými bývalými přáteli a žádat je o odpuštění. Věděla snad, že je v ohrožení, a chtěla před smrtí urovnat vztahy? Násilná smrt mladé učitelky bude ještě dlouho děsit obyvatele Bratislavy. Všichni doufají, že policie přijde co nejdřív na to, kdo bývalou modelku zavraždil.

Související články

Další články