Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Nová přítelkyně prince Harryho vypadá úplně stejně jako Kate Middleton!

Nová přítelkyně prince Harryho vypadá úplně stejně jako Kate Middleton!
Zdroj: Profimedia.cz, Facebook.com
+ Další 2 fotografie

Princové William a Harry jsou sice bratři, ale jejich životy se až doteď diametrálně lišily. Zatímco princ William se prezentoval jako vzorný monarcha, vystudoval vysokou školu, pracoval a když přišla ta správná chvíle, vzal si svoji vyvolenou Kate (32) za manželku a narodil se mu syn, tak Harry hýřil po večírcích a vztah s jeho velkou láskou Cressidou Bonas se střídavě rozpadal a lepil.

Svatbu Williama a Kate sledoval celý svět a Anglie si částečně oddechla, že mají dalšího nástupce na královský trůn. Prince Harryho mají Britové sice rádi, ale některé jeho kousky byly na konzervativní Anglii opravdu moc. Například jeho nahé fotografie z pařby v Las Vegas, které královnu Alžbětu, princovu babičku, hodně pohoršily.

Před divokou Cressidou Bonas tady byla Chelsy Davy. Oba vztahy měly hodně společného. Zvláštní průběh, neustálé scházení a rozcházení a dvě blondýny podobné si jako vejce vejci.

Teď to ale vypadá nadějně! Anglický OK! Magazin totiž přišel s informací, že se princ motá kolem jisté Camilly. Její podobnost s Kate Middleton, manželkou Harryho bratra, je do očí bijící. Pokud by si byly tyto dvě ženy podobné nejen vzhledem, ale i povahou, možná by se mladý divoch konečně uklidnil. I když my ho máme za jeho výstřelky rádi, královská rodina by si oddechla.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy