Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nová posila v Ordinaci: Jana Holcová pořádně zatopí Hanákovi s Kovářem

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 16 fotografií
Ordinace
Jednou z nových postav Ordinace v růžové zahradě je i Jana Holcová, známá herečka z Dejvického divadla. Ztvární roli MUDr. Zity Drábové, přísné šéfky záchranky kamenické nemocnice. Ta udělá Petru Hanákovi a Otu Kovářovi ze života peklo!

„Zita nastupuje s velkými ambicemi udělat pořádek na oddělení záchranky. Nebude to úplně příjemná paní. Zita je profesionálka, která se řídí pravidly, dbá na jejich dodržování a totéž vyžaduje po svých podřízených. Má ráda disciplínu, takže není mezi kolegy moc oblíbená,“ říká o své nové roli v Ordinaci v růžové zahradě Holcová.

I ona se musela Zitě Drábové podřídit a kvůli ní změnila vizáž. „Zkracovali jsme a odbarvovali vlasy. Původně ta změna měla být ještě větší a sestřih ještě kratší, ale vzhledem k mým závazkům v divadle to nebylo možné,“ přiznává herečka, které role záchranářky přinesla novou zkušenost se záchrannými akcemi.

„A také jsem z obrazů, kde mám poskytovat první pomoc, nervózní. Pokaždé, když takové scény točíme, si říkám, jestli bych byla vůbec schopná první pomoc poskytnout,“ uvažuje herečka.

Zita Drábová pořádně zatopí doktorům Petru Hanákovi a Otu Kovářovi, zasáhne jim jak do života osobního, tak pracovního. Tak uvidíme, jak si spolu nakonec poradí.

Související články

Další články