Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nová móda? Takhle dlouhé ženské ochlupení jste ještě zaručeně neviděli!

„Proč by někomu mělo připadat divné, že žena má dlouhé a nádherné
ochlupení?“ ptá se Rhiannon Schneiderman.
Zdroj: Archiv

Také jste přesvědčeni o tom, že bobr patří do přírody a ženské intimní partie by měly být vyholené? To známá fotografka Rhiannon Schneiderman si evidentně myslí pravý opak. Začala proto propagovat nošení tzv. pubických paruk – umělých ochlupení různých délek i barevných odstínů.

Pokud jste doteď netušili, že něco takového vůbec existuje a zdráháte se tomu věřit, prohlédněte si její kolekci „Lady Manes“, jejímž prostřednictvím si dělá legraci ze společenských norem týkajících se krásy a péče o svůj zevnějšek.

„Proč by někomu mělo připadat divné, že žena má dlouhé a nádherné ochlupení? Proč tolika lidem vadí, když si ženy neholí nohy nebo podpaží? Proč se společnost domnívá, že kritizovat tělo někoho jiného je v pořádku?“ ptá se Rhiannon.

Rhiannonina provokativní série se pochopitelně dočkala značně rozporuplných reakcí. „Někteří z mých blízkých to považují za pornografii s parukami, a dokonce si mě kvůli tomu na Facebooku odebrali z přátel,“ říká se smíchem kontroverzní umělkyně.

A co si o tom myslíte vy?

Související články

Další články