Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nová móda? Mezi ženami se rozšířilo nošení saka na holé tělo, což skýtá ohromné výstřihy! To je něco po pány!

Nová móda lahodí mužskému oku, předpokládáme, že české ženy ji
začnou rychle napodobovat.
Zdroj: eliška

Módní trendy jsou někdy pořádně ujeté, jako například kalhoty se sníženým sedem, tzv. nasrávačky, které snad už nikdo na světě nenosí (v případě, že vlastníte takové kalhoty, tak je buď vyhoďte, nebo s nimi vytřete podlahu, věřte, že je to správné rozhodnutí). Ovšem teď se mezi slečnami a dámami ujalo nošení saka na holé tělo, což lahodí mužskému oku, jelikož výstřihy jsou u takového modelu více než odvážné.

Nejprve se tento módní výkřik objevil v zahraničí, kde ho prezentovala topmodelka Cara Delevingne nebo Miranda Kerr. Teď se ho ujala modelka a zpěvačka Eliška Bučková, která se v sáčku na holém těle objevila na tiskové konferenci České Miss, kde jistě rozproudila krevní oběh nemálo mužům.

V případě, že se vám tato móda zalíbila, rozhodně si vybírejte mezi saky, které vám zakryjí i bříško! Není pěkné, když je vidět téměř celý vršek a břicho navrch. Všeho moc škodí.

Související články

Další články