Jak jsme informovali ve čtvrtek, Petr Kramný měl ve vazbě prodělat menší infarkt nebo mrtvici. Týdeníku Reflex to řekla Kramného matka Irena Rychlá, která si médiu také postěžovala, že její Péťa neměl adekvátní lékařskou pomoc, protože doktor k němu dorazil až zhruba za hodinu a jen mu píchl nějakou injekci.

Jenže pravda bude nejspíš jinde. Jak píše web TN.cz, Kramný žádnou mrtvici ani infarkt neprodělal. Novinářům to řekla Kramného obhájkyně Jana Rejžková s tím, že naposledy se musel její klient podrobit lékařskému vyšetření na jaře. Rejžková navíc odmítla, že by se chtěl Kramný svým zdravotním stavem vymlouvat a soudní proces protahovat.

Co tím Kramného matka sledovala, to je záhadou.

Kramný je obžalovaný z dvojnásobné vraždy svých nejbližších – manželky Moniky a dcery Kláry na dovolené v egyptské Hurghadě před dvěma lety. Kramný od začátku veškerá obvinění popírá a trvá na své nevině. Obě ženy prý den před svou smrtí trpěly nevolnostmi a zvracely. Pitva ovšem hovoří jasně – zemřely po zásahu elektrickým proudem. Uvidíme, jaké nové informace přinese stání příští týden.