Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Nosková už není královna nevkusu. Podívejte se, jak jí to sluší!

Míša Nosková konečně zjistila, co jí sluší.
Zdroj: herminapress.cz
+ Další 3 fotografie

Zpěvačka Míša Nosková (31) po mnoho let patřila mezi hlavní osazenstvo módního pekla a první ruku tamního Lucifera Hanky Krampolové. Málokdo už doufal, že se stane nějaká změna, zpěvačce třeba poradí někdo, kdo se v módě vyzná.

Teď se ale stal zázrak, na který už jsme v tomto případě rezignovali, a Nosková se objevila v přiléhavých šatech jednoduchého střihu, změnila účes z tiziánově rudé, kterou nosí už jen zlé sousedky, které z okna vykřikují na hrající si děti, a vlasy zesvětlila na příjemnou hnědou s jemnými pramínky.

Možná tuto proměnu zapříčinilo budoucí studium na herecké škole v New Yorku, kam se Míša chystá na začátku příštího roku. „Přišel mi zásadní potvrzovací mail, kde jsem byla vyzvána k vyřízení si studentského víza a dalších nezbytností k pobytu v USA. Jsem z toho ještě totálně v šoku, ale kde jinde než na Broadwayi bych měla nabrat další zkušenosti ve svém oboru. Vždyť budu-li mít ještě o kousek víc štěstí než doposud, mohu být ve skupině, kde naším přednášejícím může být Kevin Spacey nebo třeba Ben Kingsley,“ pochlubila se Nosková, která v tomto kosmopolitním městě určitě pochytí i spoustu inspirace, co se módy týče.

Mohlo by vás zajímat

Další články