Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nosková tasila své nové silikony a vypracované tělo: Mrkejte do galerie, že ta Máňa už je dávno pryč!

Zdroj: www.herminapress.cz
+ Další fotografie

Taky se jí říkalo Královna nevkusu nebo Máňa z Horní Dolní, protože na co měla Michaela Nosková (31) talent, tak to bylo se navléct do nejpříšernějších věcí, co našla kolem sebe, a v tom pak vyrazit na společenskou událost.

Že tam vypadala jako venkovanka, to jí asi buď bylo jedno, nebo jí to nikdo neřekl dostatečně důrazně, protože i když dostávala od všech módních policií co proto, tvrdohlavě si libovala v těch nejstrašlivějších kusech.

Není to tak dlouho, co přece jen šla do sebe a dost zhubla a aby ještě podpořila svou novou postavu, nechala si udělat silikonové trojky, a navíc s nimi byla tak nedočkavá, že se dokonce objevila na srpnovém Muži roku se stahovací podprsenkou jen pár dní po operaci, která jí dost nevhodně lezla zpod večerních šatů, lépe řečeno zpod šatů, jelikož do večerních měly daleko.

Jak se zdá, Nosková by udělala nejlépe, kdyby začala chodit jenom v plavkách. Na těch se nedá nic zkazit a co se týče fotek z její zimní dovolené v Dominikánské republice, kde byla i s dcerou Eliškou, tělo má dost dobré na to, aby si mohla dovolit chodit odhalená.

Pokud se neumí obléknout i přes četné rady a výzvy, bude rozumným řešením se začít svlékat. Přijít na premiéru v plavkách, to by hned byla na prvních stranách všude! A ještě by dostala za jedna.

Související články

Další články