Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Noide, tys mu zavařil! Expřítel krásné houslistky eXtra.cz přiznal: Letos jsem si ji chtěl vzít!

Noide, tys mu zavařil! Expřítel krásné houslistky eXtra.cz přiznal: Letos jsem si ji chtěl vzít!
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 41 fotografií
Byli spolu čtyři roky a překonali krizi. A navíc letos svůj vztah mohli posunout dál... Řeč je o krásné houslistce Andree Jiskrové a jejím dnes už expříteli Martinu Salavcovi, kterému partnerku přebral Vašek Noid Bárta. Jak eXtra.cz zjistilo, brunetka se letos mohla stát vdanou paní!

Salavec se netají tím, že Jiskrovou bezmezně miloval a že ji chápe. Noidovi prý podlehla, protože se jí vždy jako chlap líbil "Rozumím jí, prostě byla jeho fanynka, a když se naskytla taková příležitost, tak prostě ulítla. Myslím si, že po tom všem, co se stalo a objevilo v médiích, je konečná, že se už nevrátí," řekl eXtra.cz Salavec.

Kdyby se osudná nevěra nestala, Salavec byl rozhodnutý letos Jiskrovou požádat o ruku. "O svatbě jsem přemýšlel. Po čtyřech letech jsem náš vztah chtěl posunout," přiznal nám.

Plány na veselku po provalené nevěře shořely jako papír. Navíc podle expartnera houslistky to dlouho s Noidem nevydrží. "Kdyby byl tak skvělý, jak se prezentuje, vydržely by to s ním jeho předchozí partnerky," dodal Salavec.

Zda to Noidovi s houslistkou, která je nápadně podobná Gábině Dvořákové, vydrží, ukáže až čas.

Čauky lidi: Moje socky 3. Expremiér Babiš podpořil vztah Jaromíra Soukupa a Agáty Hanychové

Související články

Další články

Nejnovější kauzy