Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Noid si v posteli polepšil! Tahle rajda zadupe Gábinu v jejím vlastním povlečení. Podívejte se na jejích 10 nejvíc sexy fotek

Noid si v posteli polepšil!
+ Dalších 52 fotografií
Už zase má důvod skákat přes kaluže! Václav Noid Bárta (36) se dlouho po rozchodu s manželkou netrápil a zalovil v jiném pelíšku, když sbalil houslistku Andreu Jiskrovou. Ženu velmi nápadně podobnou jeho manželce. Redakce eXtra.cz získala top 10 snímků téhle brunetky a je evidentní, že přes veškeré okolnosti si rocker polepšil alespoň v posteli!

Chvíli to vypadalo, že po ráně, kterou Noid utrpěl, když mu manželka odešla za jiným mužem, se jen tak na své nohy nepostaví. A začne rozvodová válka, kdy na sebe oba manželé budou přes média kydat špínu. Jenže vše je jinak.

Noid zalovil a ulovil samičku, která je celá jeho manželka. Ať už jde o umělá prsa, barvu vlasů a očí, jsou si podobné, jako by byly sestry. Noid sice našel záplatu na bolest v srdci, když ho Gábina opustila kvůli jinému muži, a i když ze starostí kvůli dceři, rozvodu a dělení majetku má vrásky na čele, jisté je jedno! V posteli si rozhodně polepšil a to se mnohdy vyplatí.

Podívejte se do galerie na hitparádu rajcovních snímků kočičky, která aktuálně dělá Noidovi příjemnou společnost.

Mohlo by vás zajímat

Další články