Zpěvák, bez něhož by muzikál nebyl muzikál, Václav Noid Bárta (33) se stal na konci října poprvé otcem. Na narození své dcery Terezy, kterou má s modelkou Gábinou Dvořákovou (25), bude mít už navždy na těle památku, která vznikla tak trochu netypickou cestou.

Muzikantovo tělo je už několik let pokryto mnoha tetováními a před několika dny k nim přibylo další. Noid si totiž na levé předloktí z vnitřní strany nechal vytetovat jméno a datum narození své dcery. Tenhle způsob památky není tak neobvyklý jako to, jak k němu zpěvák přišel. „Jestliže vytetovat jméno a datum narození dcery, tak pouze napsáno maminkou a vytetováno tatínkem. A pěkně postaru, vězeňsky jehlou, doma,“ napsal Bárta na svůj Facebook.

Reakce jeho fanoušků na sebe nenechaly dlouho čekat a několik jich do konverzace připojilo i svá tetování se jmény a daty narození dětí. Tohle už naštěstí Noid nebude muset nikdy měnit, jak se to stává třeba těm, kteří si na tělo nechají vytetovat jméno své holky, které pak musí nechat náročně odstraňovat, jako třeba kdysi Johnny Depp (51), který měl na ruce vytetováno Winona forever.