Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Noid na sebe prozradil něco velmi intimního: Mám spoustu energie a tu vrážím do…

Do koho nebo čeho vráží Vašek Bárta svou energii?
Zdroj: instagram
+ Dalších 43 fotografií
Vašek Bárta má prý energie na rozdávání. Svěřil se s tím Blesku.cz a prozradil na sebe i další pikanterie. Od skandálního rozchodu s Gábinou Dvořákovou to neměl jednoduché. Pak to vypadalo, že se karta trochu obrátila, když si začal románek s houslistkou Andreou Jiskrovou. Jejich vztah však stále vehementně popírá, a tak to jediné, co mu teď chybí, je prý sex!

Vašek za poslední dobu prodělal jeden skandál za druhým. Nejprve rozchod s manželkou Gábinou, potom vyšlo najevo, že mu nasadila parohy se svým plastickým chirurgem. Následovaly tahanice o peníze a dcerku Terezku, a aby toho nebylo málo, vyšel najevo jeho údajný nový románek s houslistkou Andreou Jiskrovou, o jehož publicitu se postaral zhrzený bývalý Jiskrové.

Vašek se podle všeho stále vehementně věnuje sportu, a to téměř výhradně. „Mám momentálně spoustu energie a tu vrážím veškerou do své práce. Hodně teď cvičím, ale protože jsem bez partnerky, tak je to asi to jediné, co můžu dělat,“ prozradil Blesku.

„Musím přiznat, že mi momentálně chybí sex. Jsem zdravý chlap,“ svěřil se dále. No, to je tedy smolík, že zrovna nemá do čeho píchnout, ale houslistka Andrea mu ani s tímto problémem prý nepomůže. „S Andreou se stýkáme jen pracovně a tak to bude i do budoucna.“ Že by jim to nakonec neklaplo?

Související články

Další články