Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Noční můra zdravotní sestry: Měla identifikovat umírajícího muže. Zjistila, že je to její mladší bratr

Jenifer šla dát svému bratrovi alespoň poslední sbohem.
Zdroj: koláž archiv
Nemocniční pracovníci musí počítat i s možností, že se jednou jejich pacientem stane příbuzný či jiný známý člověk. Okamžiky hrůzy zažila zdravotní sestra z Orange County, když se v tragickém stavu na sále objevil její mladší bratr.

Třiadvacetiletá Jenifer Medina pracuje jako zdravotní sestra v kalifornské nemocnici. Zrovna byla v práci, když přijali muže ve velmi špatném stavu. Medina pomáhala jiným pacientům, ale byla u toho, když přivezeného muže identifikovali.

Povědomá jí už byla jeho peněženka. Když se podívala do ní, podle občanky zjistila, že se skutečně jedná o jejího mladšího bratra Andyho.

Ten přejížděl po křižovatce na skateboardu a od jedoucího auta nedostal přednost v jízdě.

Jenifer se po šokujícím zjištění zhroutila. A jak už tušila, kolegové jí následně oznámili, že Andy svým zraněním bohužel podlehl.

„Takového dne jsem se bála nejvíc. Dne, kdy mi do práce přivedou mého malého brášku jako pacienta. Doktor se pokoušel jeho srdce nahodit, ale mozek byl už příliš poškozený. Andy měl tolik plánů do budoucna a odešel od nás příliš brzo,“ popsala tragickou událost Jenifer.

Devatenáctiletý řidič, který muže srazil, z místa nehody utekl. Policie ho ale později dopadla a nyní je ve vazbě.

Související články

Další články