Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

No to snad ne! Zoofilové chtějí zachovat zákon povolující sex se zvířaty!

Mají dokonce i své vlastní sdružení a tvrdí, že sex se zvířaty je přirozený! Michael Kiok (52) pochází z Německa a živí se jako knihovník. Jeho partnerce nevadí, že nosí domů málo peněz a že si nebudou moct nikdy dovolit větší luxus. Jeho partnerka je totiž pes.

Michael žije s osmiletou fenou německého ovčáka Cessy a v partnerství jim to klape. Taky mají hodně společných přátel a jezdí spolu na víkendy mimo město. Zoofilové totiž i se svými „partnery“ jezdí na jednu farmu do severního Německa, kde se pak všichni oddávají víkendovým radovánkám.

Co za sodomii se tam děje ale Michael nikdy neprozradí. A zvláště ne teď, když už majitel farmy srazy zakázal. Původně totiž neměl ani tušení, čím tam jeho zvířata musela procházet. Lidé kolem Michaela ale tvrdí, že o týrání zvířat se nejedná a láska mezi člověkem a divokou „bestií“ je naprosto v pořádku. Není divu, že v Německu nedávno vznikl i první hampejz pro zoofily.

Dokonce už kvůli své sexuální úchylce založili sdružení Zeta, kde se snaží o právní toleranci vůči zoofilům a o povolení jejich soužití doslova na psí knížku. Německý parlament chce totiž sex se zvířaty postavit mimo zákon, aby tahle sodomie byla trestná. Sdružení Zeta se proto snaží přesvědčit politiky ke schovívavosti a platný zákon, ve kterém je sodomie povolena, i nadále zachovali.

Michael chce, aby společnost brala jejich zvířata jako partnery, protože ona jsou schopna lásky. Jiný názor na to mají ale veterináři, kteří se snaží lidi jako je Michael posílat aspoň na léčení a zvířata z pozice své profese brání zuby nehty. Často jsou prý svědky toho, že jejich pohlavní orgány bývají zmrzačené. Ale to by Michael nikdy neudělal. Michael přece Cessy miluje…

Související články

Další články