Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Nina Dobrev z Upířích deníků: V bikinách dovádí se sexy kámoškou!

Sexy bráchy vyměnila za kámošku v bikinách.
Zdroj: Profimedia, Facebook
+ Další fotografie
Herečka s bulharskými kořeny Nina Dobrev dala po šesti sezonách nadobro vale seriálu Upíří deníky a užívá si dovolenou na Havaji. Tam vyrazila na dámskou jízdu s kámoškami a užívala si pláž, sluníčko, koupání, drinky... A tak nebylo divu, že bylo pořádně veselo a začala za chvíli s holkama blbnout.

A došlo to tak daleko, že její kámošce během společných vodních hrátek začaly padat plavky. Prostě si to holky moc užily. „Aloha Ladies,“ vzkázala Nina svým fanouškům, když dorazila do tropického ráje. A vůbec jí nevadilo, že tam nemá chlapa. Proč taky? Je krásná, sexy a byla to ona, kdo se rozešel s idolem dívčích srdcí Ianem Somerhalderem, který hrál v seriálu sexy upíra Damona.

Tihle dva to spolu táhli docela dlouho, strašně jim to slušelo a byl to jeden z nejhezčích párů šoubyznysu. Pak přišel nečekaný konec a zatímco Nina je singl, Ian je už šťastně ženatý muž. Dokonce se spekulovalo, že Nina odešla ze seriálu právě kvůli jeho sňatku. Jenomže to herečka popírá.

„Když jsem slyšela o jeho svatbě, pomyslela jsem si, že je to nádhera. Vypadají šťastně, já mám radost a nevidím důvod, proč z toho dělat drama,“ řekla po ohlášení odchodu z Upířích deníků.

K velkému zklamání fandů se do seriálu nevrátí, ale máme pro vás aspoň její fotky v bikinách!

Související články

Další články