Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

ŽHAVÉ FOTKY DŮKAZEM: Nikol Trojanová září štěstím, v jejím životě se objevil neznámý pan božský!

Nikol Trojanová je zamilovaná a šťastná. Podívejte se na nové fotky.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 25 fotografií
Na Nikol Trojanovou (26) se konečně usmálo štěstí. Po pracovní stránce se jí daří prakticky pořád, ale s láskou to je horší. Doposud neměla Nikol vůbec štěstí na chlapy. Její poslední vztah s modelem Danielem Vojtěchem ztroskotal, a tím přesto, že byl pár zasnoubený. Tenkrát to mladičká kráska nesla velmi těžce. Nyní se zdá, že je zase všechno v pořádku. Nové fotky jsou toho důkazem. Nikol je opět šťastná po boku pana Božského. O koho se jedná?

Nikol Trojanová (27) se proslavila především v reality show Hotel Paradise a Vyvolení. Od začátku působila jako milá a inteligentní holka. Jejím velkým snem bylo stát se moderátorkou, což se jí koneckonců částečně i podařilo.

Kariéru má úspěšně rozjetou, občas sem tam ještě někde moderuje a příležitostně se také věnuje fotomodelingu. Po této stránce se jí opravdu daří. Co se týče lásky, tak v tomhle ohledu to má Nikol složitější.

Dlouhou dobu se jí nedařilo najít tu pravou lásku. Po nějaké době se zamilovala do pohledného modela Daniela Vojtěcha, se kterým se i zasnoubila. Oba dva působili na veřejnosti velmi šťastně a zamilovaně.

Jenomže Daniel podle svých slov nedokázal ustát velkou dálku, která je často dělila a rozkošný pár se rozešel. Od té chvíle byla krásná Nikol prakticky sama a nemohla narazit na toho pravého. V současné době je ale všechno jinak.

Nikol je šťastná a zamilovaná do neznámého mladíka, o kterém zatím nechce víc říct. „Jsem zamilovaná a šťastná. Je to ještě ale docela čerstvé. Nerada bych nyní říkala podrobnosti,“ uvedla pro eXtra.cz Trojanová.

Související články

Další články