Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Nikol Švantnerová se pořádně odvázala! Ukázala nejrajcovnější fotky své kariéry

Nikol vypadá naprosto úchvatně!
+ Dalších 14 fotografií
Česká Miss 2015 a modelka Nikol Švantnerová (25) odhodila stud a nafotila jedny z nejžhavějších fotek své kariéry. Téměř to vypadá, že si musela dávat opravdu pozor, aby jí nevykouklo ňadro. Nejenom fanoušci by byli rádi, kdyby krásná Nikol v tomhle duchu fotila dál.

Nikol Švantnerová patří mezi české modelky, které sice vzešly ze soutěže Miss, ale neupadly v zapomnění. I přesto, že to budou za chvíli tři roky od doby, kdy Nikol získala korunku královny krásy, tak stále nemá o práci nouzi.

Před pár dny půvabná brunetka zveřejnila na sociálních sítích hodně odvážnou fotku. Podle reakcí fanoušků vypadá doslova luxusně a podobných fotek by chtěli víc. Nikol se svěřila do rukou fotografky Anny Koniaevy a výsledek je skvostný.

Tohle jsou jednoznačně jedny z nejodvážnějších fotek, které modelka za svou kariéru nafotila. Nikol není žádná plochodrážnice, a tak si mohla dovolit vystavit své dva poklady a evidentně to zabralo.

Mohlo by vás zajímat

Další články