Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nikdy neříkej nikdy! Podívejte se na nádherný klipy Jana Nedvěda!

Česko má nového hit makera. Je jím mladý nadaný umělec Jan Nedvěd, který se ukázal během finále České Miss a předvedl jedno z nejvíce energetických vystoupení večera. Nyní se vydává na sólovou dráhu a představuje svůj klip k písni Nikdy.

Mladý, pohledný a talentovaný. To je přesně muzikant Jan Nedvěd, který v neděli odhalil svůj videoklip k písni Nikdy. Natáčení probíhalo v Jizerských horách u přehrady Černá Nisa na začátku podzimu a pozval si k němu několik schopných kamarádů a kolegů.

Ruku k dílu přidaly například známé Youtuberky jako Nicole Ehrenbergerová z dua A Cup of Style, Tess Kratochvílová nebo Shopaholic Nicol, které nedávno Jan složil první autorskou píseň.

„Baví mě hudbu jak skládat, tak i hrát a zpívat naživo. Plánuju vytvářet a vydávat singly a zároveň se více zaměřovat na vlastní koncerty. Ten nejbližší proběhne v sobotu 21.10. v La Fabrika,“ prozradil Honza s tím, že by se kromě tvorby pro ostatní momentálně rád zaměřil na tu svoji.

A právě píseň Nikdy má být takovou první vlaštovkou. „Písnička je o tom, jak můžete někoho ve stejnou dobu milovat a zároveň vás bolí zůstat spolu. Ta bolest je tak silná, že už to nechcete nikdy zažít znovu,“ uzavřel.

Svůj první videoklip Honza vydal pod labelem Mad Baker Music, který kromě něj zastupuje i několik dalších talentovaných umělců, mezi nimiž je například známá Youtuberka Gabriela Heclová nebo Mariana Prachařová.

Související články

Další články