Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nika z Robinsonova ostrova a TAJEMSTVÍ PEVNÝCH KOZIČEK! Má snad silikony?

+ Dalších 40 fotografií
Hvězdička reality show Robinsonův ostrov Nika Doné je pěkná rajdička. Ta moc dobře ví, jak diváky přilákat ke sledování svého streamu. Kromě toho, že je to holka inteligentní, tak umí perfektně zapůsobit obzvlášť na mužské publikum. Při nedávném videu ukázala pekelný dekolt!

I když zpočátku vizážistka pornohereček Nika Doné příliš pozornosti nepřitahovala, tak nyní je tomu právě naopak. Většina fanoušků téhle drsné reality show začíná mít tuhle sympatickou slečnu docela ráda.

Ale vždycky tomu tak nebylo. Nika měla hodně odpůrců z řad fanoušků, ale i mezi soutěžícími. Někdy jednoduše na ostrově nastaly chvíle, kdy jste měli všeho plné zuby. A právě Nika, jedna z přeživších holek, uměla být v takových situacích dost nepříjemná.

Po soutěži začala s fanoušky velmi intenzivně komunikovat a ti rázem poznali, jaká doopravdy je a že život na ostrově není jenom o dobré fyzičce, ale také o psychice. A jednou za čas prostě někomu nervy rupnout musely.

Nikola má jenom na Facebooku téměř devět tisíc sledujících, takže je vidět, že lidi zajímá. Ale ona sama moc dobře ví, jak na sebe upozornit. Při nedávném streamu, kde odpovídala lidem na otázky, se pěkně vyprsila. Kde vzala hubeňoučká dívka takový dekolt? Může za to snad plastika?

„Moc jsem zhubla, tak se mi zmenšila i prsa. Teď jsem přibrala zpátky na svoji váhu,“ komentovala svůj nadupaný dekolt vizážistka. A nám nezbývá nic jiného než souhlasit. Takhle to účastnici Robinsonova ostrova sluší opravdu mnohem více.

Související články

Další články