Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

NightWork měli další společný koncert a byl za to pořádný balík. O svém rozpadu lhali úplně všem

Hopsa, hejsa, holala.
Zdroj: herminapress.cz

Kapela NightWork své fanoušky balamutí. Už před půl rokem se začaly šířit zvěsti, že mezi jednotlivými členy nevládnou zrovna láskyplné vztahy, a každý z nich se postupně začínal ubírat vlastním směrem. Leader Vojta Dyk (28) vlezl pod pantofli, kterou mu nastavila Yoko Ono Táňa Vilhelmová (35).

Koncert, který proběhl 26. listopadu v O2 Areně měl být už zaručeně ten poslední, ale tak taková malá výjimka během finále ČeskoSlovensko má Talent se taky počítá, jenže v té době selhal zvukař, kterého předtím uspala laskavá slovíčka Lucie Bílé, a vystoupení NightWork vypadalo, jako když máte na gramofonu starou jehlu.

„Tak a teď už to bylo fakt naposledy,“ řekli si zřejmě kluci, ale když v tom jim zrovna zavolala sekretářka Petra Kellnera, jestli by si kluci nemohli udělat čas a vystoupit na jeho vánočním večírku. Pokud by šlo o nějaký vesnický candrbál, kývli by hoši zajisté okamžitě, ale soukromé koncertování pro jednoho z nejbohatších mužů Česka bylo třeba dlouze promýšlet. Party pro společnost PPF proběhla v pátek v DOXu, ještě předtím se spekulovalo, že na ní vystoupí Rihanna. Kellner totiž nemá problém objednat si muzikanty světoznámých jmen, jako je třeba Sting. Pro letošek se ale všichni museli smířit s teplákovo-májovo-gayovskou kompilací.

Související články

Další články