Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nicki Minaj opět vystavovala svůj OBŘÍ zadek světu! A není to to jediné, co ukázala!

Zdroj: archiv
+ Dalších 11 fotografií
Nicki Minaj a její obří zadek! Věčné téma! Tentokrát ho vystavovala světu při natáčení nového videoklipu s rapperem Futurem na prosluněné Floridě! V sexy kostýmku, který sotva pokrýval její kypré křivky, vesele rajtovala na vypůjčené jachtě. Až z toho rapperovi málem vypadly oči z důlků!

Vážení, tenhle zadek je již nějakou dobu volný! Nicki se na přelomu roku rozešla se svým dlouhodobým partnerem Meekem Millsem s tím, že se zaměří na kariéru. A to se na to podívejme, jak pěkně jí to jde. Jeden skvělý singl střídá druhý a všechny trhají hitparády.

Jinak tomu nebude ani tentokrát! Nevíme, jak u vás, ale naše reakce na její odhalený zadek byla asi stejná jako tady pana rappera. Future se prostě neubránil a musel se tam podívat! Tenhle zadek je totiž legendou z dobrého důvodu! I přes svou obří velikost je totiž téměř dokonalý. Žádná celulitida!

A to zdaleka není to jediné, co Nicki vystavovala. Horňáci si také přijdou na své při pohledu na její bujné poprsí. Nicki je jednoduše velká holka a díky bohu se to nebojí ukázat!

Související články

Další články