Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Nezodpovědná matka: Těhotná Australanka se chlubí štíhlou postavou, jí jenom banány. Na Instragramu má 100 000 fanoušků, proboha proč?

Loni Jane Anthony v prvním měsíci a v šestém. Rozdíl minimální.
Zdroj: archiv
+ Další fotografie

20 banánů denně. To je strava pětadvacetileté Loni Jane Anthony z Austrálie, která se právě nachází ve 26. týdnu těhotenství. Mladá žena je na to, jak vyzrála nad těhotenskými kily, pyšná. Tak pyšná, že denně přispívá svými fotkami s banány a fotkami svojí super hubené postavy na Instagram. A sociální síť ji miluje. Vždyť už má přes sto tisíc followerů.

Australanka si dává banánky v různých formách. Mačkané, smoothies, celé, sušené… a má pocit, že to jejímu tělu i tomu maličkému, kterého nosí v břiše, bohatě stačí.

Mezi komentáři pod fotkami se samozřejmě najdou i ty inteligentní: „Lidské tělo nemůže dobře fungovat jen na takové jednostranné stravě. Je to hrozně nebezpečné,“ píše jeden z rozčilených uživatelů.

„Jsi nezodpovědná narcistka,“ píše další.

Loni Jane si ale z takových komentů nic nedělá a tvrdí, že se cítí lépe než kdykoli předtím. Zároveň odmítá, že by měla sklony k anorexii nebo bulimii. Na tuhle stravu prý přešla poté, co se přejedla fast foodu, a poté, co ji přestaly bavit mejdany a chlast.

Z extrému do extrému. Holka má v hlavě lehce nakakáno, že ano.

Související články

Další články