Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Neznáte ji někdo? Krásná dívka chodí po ulicích úplně nahá, nikdo neví, kde se vzala

Práce policisty nemusí být vždy tak nudná, jak se může zdát. Například nyní bychom si klidně vyměnili role s šanghajskou policií, která se poslední týdny intenzivně věnuje pátrání po tajemné ženě, jejíž zálibou je odhalování se na veřejných místech. Chudáci musí procházet stovky důkazních snímků, na nichž je žena zcela nahá, a jistě by neměli vynechat ani videa, která kolují po internetu.

Z mladé dívky, jejíž jméno zůstává všem záhadou, se pomalu stává legenda. Když se svojí zálibou začala (dokonce si svůj koníček dokumentuje, jak můžete vidět v naší galerii), všichni si mysleli, že jde o jednorázový výstřelek pravděpodobně opilé dívky, která pouze pod vlivem alkoholu shodila šat a exhibovala u pouliční lampy. Jak ale ukázaly poslední týdny, rozhodně nejde o nárazovou akci. Atraktivní Číňanka se odhaluje dál a pravidelně svým striptýzem obohacuje noční život svých spoluobčanů.

Místní policie je z chování dívky zoufalá, nelze ji totiž vypátrat. Pouze na začátku její „odhalovací“ kariéry došlo ke konfrontaci s muži zákona, nikdo ale neočekával, že by mohlo dojít k recidivě, a tak byla dívčina pouze donucena se obléct a nikdo ani nezjišťoval její identitu. Na četné výzvy policie, aby si občané dívku pouze nefotili, ale její chování nahlásili, překvapivě nikdo nereaguje.

Související články

Další články