Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Nezbedné Lindsay Lohan hrozí zase vězení: Proč utekla z léčebny?

Průšvihářka Lindsay.

Herečka Lindsay Lohan (26) si prostě nedá říct. Když měla 2. května nastoupit do léčebny v New Yorku, rozhodla se, že tam nepůjde, protože je v tomto zařízení přísný zákaz kouření. Svému otci Michaelovi brečela do telefonu, že ale nechce ani do kalifornského zařízení Morningside v Newportu. Kdo by také chtěl, jenže Lohan musí nastoupit soudem nařízenou devadesátidenní léčbu za to, že lhala policistům, když ji zatkli za řízení v opilosti.

Jenže obrat nastal ve chvíli, kdy se měla Lindsay do léčebny zapsat, svůj nástup si rozmyslela a odešla neznámo kam. Důvodem prý bylo to, že venku číhá obrovské množství paparazzi a ona by tam neměla vůbec klid. Podle serveru TMZ.com chce státní zástupce vydat na herečku zatykač, pokud se nevrátí do druhého dne zpátky. Podle některých zdrojů se notorická průšvihářka hodlá vrátit do několika hodin sama zpátky. Její právník Mark Heller tvrdí, že se do Morningside zapsala ve čtvrtek ráno v 8.45 místní­ho času.

Mohlo by vás zajímat

Další články