Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nezáleží jen na barvě, ale také na tvaru! Ochrání vás více kámen ve tvaru vajíčka, nebo zabere jehlan?

Kameny mohou léčit, ale záleží také na jejich tvaru.
O léčivých minerálech jsme toho napsali už opravdu hodně, napadlo vás ovšem někdy, že i samotný tvar kamene může zesílit účinek? Minerály se často opracovávají do nejrůznějších tvarů. Ty potom slouží jednak k dekoraci a jednotlivé podoby výsledných výrobků zesilují nebo zeslabují jednotlivé účinky kamenů. Zde je výčet TOP tvarů.

Anděl

Kameny opracované do podoby anděla budou chránit vás a vaše nejbližší před vším zlým a špatným.

Koule

Žádný tvar se neblíží dokonalosti více než koule. Kameny opracované do tohoto tvaru jsou právě proto symbolem dokonalosti.

Krychle

Krychle v sobě shromažďují energii, odsávají negativní energii a proměňují ji v pozitivní.

Kyvadla

Kyvadlo je pomocník v lidovém léčitelství. Jeho pomocí se dají vystopovat energie, blokády a také nemoci v našem těle.

Masážní tyčky

Tyčinky z kamenů, které se výborně hodí pro provádění masáží, uvolňování bloků a předávání energií.

Merkaba

Merkaba je pradávným symbolem, který se poprvé objevil už ve starověkém Egyptě. Jsou to dvě spojené pyramidy, které symbolizují spojení protikladů – ženského a mužského principu, nebe a země, jin a jang.

Pyramidy

Pyramida má tvar čtyřbokého jehlanu s účinností až 95 %. Přiložení hrotu pyramidy v místě třetího oka vyvolává vize, vrchol pyramidy se rovněž hodí k provádění akupresury.

Srdce

Kameny opracované do tohoto tvaru vám pomohou udržet vaše srdce čisté, přinášejí lásku, přátelství a říkají si o darování z čistého citu.

Vejce

Díky dokonalému vejčitému tvaru, pro který se marně snaží nejlepší matematici najít už roky vzorec, mohou tyto kameny sloužit jako talisman, který se příjemně drží v ruce a nabije vás energií.

Kameny mnoha druhů, barev i tvarů naleznete na www.svetmineralu.cz

Související články

Další články