Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Nevlastní otec Kim Kardashian se během několika let změnil v plastikové monstrum, tohle se nepovedlo ani Saskii Burešové, a to se hodně snažila

Nevlastní otec Kim Kardashian se během několika let změnil v plastikové monstrum, tohle se nepovedlo ani Saskii Burešové, a to se hodně snažila
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie

Bruce Jenner (64) býval úspěšný desetibojař. V roce 1976 získal na Letních olympijských hrách v Montrealu zlatou medaili. Postupem času ale propadl plastickým úpravám, které po čase deformují obličej podobně, jak je to vidět u věčně "vyžehlené" Saskie Burešové (67).

Jenner se před lety zalekl, že by se mu na obličeji utvořila vráska, a tak začal s botoxovými injekcemi. Když už ty nestačily, přišel na řadu facelifting. Bruceův obličej se začal pomalu natahovat podobně jako kůže bývalé hlasatelky Saskie Burešové. V létě se Jenner začal objevovat na veřejnosti s přelepeným nosem a najevo vyšlo, že mu bylo odstraněno nebezpečné rakovinové znaménko. Dvojník Mickeyho Rourka se podle jeho slov z největšího nebezpečí nakonec dostal.

Když si v roce 1991 vzal za manželku Kris Jenner a stal se nevlastním otcem slavné Kim Kardashian (33), zúčastnil se populární reality show Keeping up with the Kardashians, kde kamery sledovaly život rodinky klanu Kardashianek a monitorovaly téměř každý jejich okamžik. Přestože to na obrazovkách vypadalo, že jde o rodinku, která žije spokojeným životem, a všechno kolem je zalité sluncem, když zhasly kamery, všechno bylo zřejmě jinak.

Nedávno totiž Kris a Bruce oznámili po dvaadvaceti letech konec svého manželství. A protože je ve hře jmění kolem 125 miliónů dolarů, je dost možné, že na povrch vyplave ještě spousta špíny z rodinného archívu. Dvojice ale svorně tvrdí, že spolu mají stále krásný vztah a že je jim takhle mnohem lépe. To určitě.

Simona Stašová o svých budoucích snachách: Jsme kamarádky, ale k Jiřině chovají respekt

Související články

Další články

Nejnovější kauzy