Míša Nosková

Muzikálová zpěvačka sice zhubla za poslední rok skoro polovinu své váhy, ale ani to jí bohužel zázrakem nepřičarovalo vkus. Pořád vypadá jako levná Máňa z vesnice.

Klára Kolomazníková

Klára stále ještě nepřišla na to, jak se správně oblékat, aby na své postavě zdůraznila to, co má. Anebo to naopak zdůrazňuje až moc.

Olga Lounová

Olga Pytlounová je holka z Moravy, co si prostě bude na Pražačku vždycky jenom hrát. Stejně jako si hraje na úspěšnou zpěvačku a herečku.

Míša Dolinová

Moderátorka a herečka se nikdy nemohla chlubit vkusnými outfity. Bohužel ani s věkem se to nezlepšilo. Spíš naopak, čím je Míša starší, tím víc si hraje na diblíka.

Kateřina Kristelová

Katka nemá vkus, zachraňuje to stylisty a nákupy megadrahých značkových věcí, které pak kýčovitě kombinuje. K tomu špatný make-up a věčně neupravené vlasy a hnusné odrosty. Škoda.

Jana Kratochvílová

Jana nepochází z planety Země, takže se jí dá lehké lavírování na hranici šílenství odpustit a její outfity můžeme brát jako takovou pošahanou roztomilost. Stejně jako Lady Gaga by i Jana byla z fleku schopná si narazit na hlavu motor od trabantu, akorát by to nevydávala za umění.

Lenka Kořínková

Dietářka a bývalá alkoholička viděla většinu svého života rozmazaně a podle toho také vypadají a vypadaly její ohozy. Byly na tom kytičky, sluníčka, barvičky, no prostě nádhera, nad kterou plesalo srdce nejednoho hipíka.

Štěpánka Duchková

Štěpánka se tak moc úporně snaží ze sebe dělat elegantní lady, až nonstop vypadá jako stevardka, nebo travesti umělec. Trocha kontrastu a uvolnění by bylo fajn.

Kateřina Hamrová

Ředitelka Miss Junior ví, že má obří poprsí, a bohužel neví, že by ho měla decentně zakrývat. Na akcích její soutěže proto nikdo nikdy nekoukal na soutěžící, všichni se jen tiše modlí se zraky upřenými do Kateřinina mezikozí, aby to hlavně neprasklo a neustřelilo to někomu hlavu.

Bára Štěpánová

Bára má stejný problém jako Míša Dolinová – v padesáti má pořád pocit, že je malá holka a může se oblékat jako o polovinu mladší holky. Nemůže. Jednou provždy nemůže.