Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nevíte, kam na dovolenou? Navštivte nejstrašidelnější penzion ve Velké Británii

Penzion Ancient Ram Inn, nacházející se ve vesnici Wotton-under-Edge v hrabství Gloucestershire, je pokládán za jeden z nejstrašidel­nějších domů v celé Británii. Již mnoho odvážlivců se zde rozhodlo přespat – a někteří z nich byli nakonec tak vyděšení, že se ani nezdržovali sbíháním ze schodů a raději rovnou vyskočili z okna.

Jak už vás možná napadlo, penzion byl postaven na prastarém pohřebišti. Podle pověstí se zde odehrávaly krvavé pohanské rituály, při nichž byly zlým mocnostem přinášeny dětské oběti. V budově a jejím bezprostředním okolí straší prý až dvacet přízraků včetně incubuse – nechvalně známého démona, který s oblibou znásilňuje spící ženy.

„Můj otec neudělá ani krok bez své bible,“ tvrdí Caroline Humphries, jejíž rodina žije v Ram Inn už padesát let, a dodává: „Nedivím se mu. Když jsem byla malá, tak jsem se toho domu tak bála, že jsem raději spala v karavanu. Běžně jsem vídala, jak z něj lidé utíkají ven a křičí přitom hrůzou.“

Navzdory jeho temné pověsti je Ram Inn doslova zaplaven návštěvníky ze všech koutů světa, kteří zoufale touží po paranormálních zážitcích. Pokoj na jednu noc tu přijde na směšných cca 750 – 950 Kč.

„Většina hostů ovšem do rána nevydrží,“ upozorňuje Caroline. „Někteří tvrdí, že se jim náhle začal vznášet nábytek v ložnici, jiní hovoří o duchovi mrtvé holčičky, který bezcílně bloumá po chodbách, a pár žen si stěžovalo, že se je pokusil zneužít chlípný incubus.“

Tak co, troufli byste si v Ancient Ram Inn přenocovat?

Související články

Další články